UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg traci bo czas się tu zatrzymał na roku 1990,to dotyczy nie tylko miasta jako takiego lecz głównie mentalności elblążan, żyjecie ciągle marzeniami i wspomnieniami, a co robicie w tym kierunku aby coś rzeczywiście zmienić? W dalszym ciągu jest dużo bezrobotnych, matki wolą siedzieć i pobierać 500+, alimenty od państwa, no bo przecież partner przepadał chociaż mieszkają razem. .. chora mentalność! Ludzie, wy nigdy z tego gówna nie wyjdziecie dopóki nie zmienicie własnej mentalności! Lata 90-te to już historia i tego się nie wróci, trzeba żyć i rozwijać miasto w warunkach takich jakie są. .. .


Anuluj