UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam.To okropne co uczyniono z naszym miastem.Wiele straciło i dalej traci.Olsztyn wszystko zagarnia jak sęp!!!!! Zawsze bliżej było do Gda?ska niż do Olsztyna,w każdym sensie. Nie lubie Olsztyna.Ludzie wyjeżdżają z Elbląga bo tam jest coraz gorzej.Brak pracy.żadnych perspektyw.Kocham swoje miasto.ale musiałam wyjechać za granice bym mogła godnie żyć.
Mamuśka