Wybrany wątek opinii
Dlatego Elblązanie powinni założyć zółte kamizelki i pokazac państwu ze tak dalej być nie może. Płacimy takie same podatki jak mieszkancy miast wojewódzkich a jesteśmy pomijani i miasto jest degradowane. Zyje nam się po prostu gorzej.
Do moderacji
Odpowiedz
26
3
A czy musimy wymyślać jakieś KODy, kamizelki?? Nie możemy strajkować "po swojemu" kulturalnie?? Tylko małpować wszystko. Zablokować, pracę urzędu wojewódzkiego np. poprzez stanie w drzwiach tak by je blokować, brać udział, w sesjach wojewódzkich wymyślać tyle pytań (bzdurnych) by tylko przedłużyć im sesję - nie pomijając pytań tych poważnych.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Johny deer - W tym kraju inaczej się nieda niestety. Kto siedzi cicho jest kopany w. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Komuna bis,nie tak miało być,zaorać agromiasteczko.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0