82
10.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widac, ze szczebel centralny czyli nawet II liga (strach myslec o I lidze) to za wysokie progi dla tego klubu. Od wynikow, paralitykow na boisku, az po zabezpieczenie meczu. Z czym do ludzi? Nikogo nie dziwi, ze ten klub co roku gra w 3 i 4 lidze i nic sie pewnie przez nastepne kilka lat nie zmieni. Jeszcze niech PZPN przyzna walkowera dla Widzewa to zalatwiliscie kibicom mecz roku niesamowicie. jak zamkneliscie PROSTA to zamknijcie ten blaszany kurnik i bedzie wszyscy siedzili na łuku razem ze spikerem. Zenada.
komar (2018.11.10)

info

20  
  2
Panowie ponad 70% na wrobla i borosa a oni odwołują mecz. Więc po co narzekacię? Widziały gały co brały . Ja tam jutro na marsz może hgw międzi poślady race zapaloną wsadzę. Narada u Wróbla...
Trafny Wybów Witolda (2018.11.10)

info

11  
  6
A co to za rozroznienie p. Malicki? Kibice i zwykli kibice? A moze chuligani i kibice powinno byc? Pan sie zastanowi, co pisze, chociaz raz.
OE45 (2018.11.10)

info

7  
  1
Kler to samo zło, w Toruniu geotermy, w Elblągu - rozpoznawalna na całym świecie marka, na którą pracowały pokolenia "kiboli" OBSRAŁA SIĘ NA WIDOK 500 pikników z ŁODZI - zarządzana przez ojczulka? żenada.
belzebub (2018.11.10)

info

11  
  8
Lechia -Cracovia 1:0
(2018.11.10)

info

2  
  7
Nigdy nie potrzeba było policji do ochrony ludzi wychodzących z koncertów, z opery, z kina. Czy nie jest możliwe w tym kraju wyjście z meczu piłkarskiego bez obstawy policji. Inaczej: czy jest możliwe takie pałowanie po meczu zadymiarzy tak, aby odechciało im się jakiejkolwiek agresji?
(2018.11.10)

info

9  
  4
wulgaryzmy, plugastwo językowe świadczy o tym, że istnieją u nas niewyładowane osobniki, elbląskie kibole, którym w głowie tylko bijatyka pod pretekstem przegranego, albo wygranego meczu. Bilet na mecz powinien być imienny z numerem miejsca i z pisemnym zobowiązaniem naprawienia szkody, bądź pokrycia kosztów. A kamery powinny chodzić na okrągło. Faceci w kominiarkach powinni być usuwani z trybun i mieć roczny zakaz wejścia na stadion.
(2018.11.10)

info

10  
  8
Co on za bzdury plecie, zarówno on jako i PZPN, panie prezesie już jest za późno by robić wszystko by mecz się odbył, wszyscy winni tylko nie prezes i PZPN, co to za brednie że PZPN niewyraża zgody by mecze jesienne były rozgrywane wiosną??? TO MIAŁ BYĆ MECZ RUNDY WIOSENNEJ - więc czemu ustalono taki termin?? A nie wiosenny. 100 lat temu było wiadomo jaka rocznica będzie jutro Od kiedy pamiętam było wiadomo, że policja w tym dniu ma dużo pracy. Również bardzo dobrze i od dawna wiadomo, że kibice ZKS i RTS nie przepadają za sobą. Wobec powyższego przy tworzeniu terminarza II ligi 18/19 było wiadomo, że ten mecz w tym terminie będzie trudny do realizacji i już wtedy warto było go zaplanować w innym terminie, a psia grypa panuje od dwóch tygodni a oni 24 h przed meczem się obudzili, może trzeba było wojsko i czołgi wyprowadzić na ulicę, może wtedy kibice by się zjednoczyli i pogonili władze pisowskie - taka mała rewolucja na 100 lecie odzyskania niepodległości, Najbardziej winny sytuacji jest przezes Olimpii (bo sam zadecydował się odwołać mecz), PZPN swoją biernością i długim milczeniem jest jako drugi, WIDZEW też jest winny mimo, że najmniej ale jednak - wiedzieli jakie jest stanowisko przygłupa z ZKS to pchali się na siłę by zyskać 3 pkt. bez grania.
Pijak z prostej (2018.11.10)
Katowice nie są w Polsce??? Przestań gadać głupoty. Mimo, że uważam iż mecz w Eg się odbył - ale jak coś piszesz to pisz z sęsem
(2018.11.10)
walkower? na mój gust 0;3 w meczu z Widzewem (o ile ten zagrałby pierwszym składem) na dziś biere w ciemno :)
kwadrat (2018.11.10)

info

4  
  1