UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
walkower? na mój gust 0;3 w meczu z Widzewem (o ile ten zagrałby pierwszym składem) na dziś biere w ciemno :)
kwadrat
walkower? na mój gust 0;3 w meczu z Widzewem (o ile ten zagrałby pierwszym składem) na dziś biere w ciemno :)
kwadrat