UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kler to samo zło, w Toruniu geotermy, w Elblągu - rozpoznawalna na całym świecie marka, na którą pracowały pokolenia "kiboli" OBSRAŁA SIĘ NA WIDOK 500 pikników z ŁODZI - zarządzana przez ojczulka? żenada.
belzebub