UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kler to samo zło, w Toruniu geotermy, w Elblągu - rozpoznawalna na całym świecie marka, na którą pracowały pokolenia "kiboli" OBSRAŁA SIĘ NA WIDOK 500 pikników z ŁODZI - zarządzana przez ojczulka? żenada.

belzebub

Anuluj