A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Walczyć panować, Olimpia musi trenować!
Mecz Olsztyn -Suwałki w zeszłym roku jeśień. Wigry przyjechały do olsztyna. A w nocy spadł snieg. Nie było komu niby odniezyc murawy. Mecz przeniesiono na wiosne tego 2018 roku. Walkower byłby pewny gdyby nie strajkowali poprzez L4 na psia grype. Wtedy by tłumaczenia nie było. Warminsko Mazurskie jest jednym z trzech województw w którym policja sie najbardziej rozchorowała. Te argumenty zreszta takie same jak w Rozwoju PZPN musi wziąc pod uwagę. Chociaz porównując Rozwój do Olimpii z iloscia kibiców To jak pieśc do oka.
Prezesie g. sam sobie odwołanym meczem wbileś nóż w plecy!!!!!
Kibiców powinni wpuszczać na murawę przed meczem i na gwizdek sędziego rozpoczynała by się walka. Po trzydziestu minutach zmarłych zabierały by karawany na koszt rodzin, a rannych wyrzucano by za płot stadionu, bez prawa do bezpłatnej opieki medycznej. Wtedy można by było na trybuny wpuścić normalnych fanów piłki nożnej i rozpocząć mecz. Po dwóch sezonach nastała by normalność.
kuda pomniek jenerała jarislava? rieszta kuda priecz
07zgłośsię. Jesteś wspaniały!Jak to przeprowadzić przez Radę Miasta, Sejmik i Sejm i Senat. Jestem za!!!! Pozdrawiam
do 07 i reszty psiaków: W czym problem?, jak na ringu okładają się po za grube miliony, czemu ludziom nie pozwolić na to samo, tylko prywatnie?
Ty pijak od kiedy Piszę rządzi w Elblagu
Bardzo dobra decyzja Prezesa Guminiaka. Proszę nie przejmować się bezpodstawną krytyką. Jedynie zamkniętą trybuna prosta może budzić zdziwienie.
aspekt sprawy jest taki ze. .. odwolanie meczu wyniklo z sytuacji ekonomicznej polski do jakiej doprpwadzilo PiS populistycznie chwala sie w mediach TVP itp ze jest nadwyzka w budzecie ze nam zyje sie lepiej jest pincet plus sciagalnosc vat wzrosla no to i policja chce podwyzki skoro jest tak dobrze. .a teraz nie ma komu zabezpieczyc meczu bo 11 listopada chrobowe itp. .. .za chwile beda strajkowac pielegniarki lekarze zolnierze. .. nie dajmy sie zwiesc rzadzacym ze to ich zasluga gospodarka europejska nakreca koniunkture a nie jakies Morawieckie i spolka