UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wulgaryzmy, plugastwo językowe świadczy o tym, że istnieją u nas niewyładowane osobniki, elbląskie kibole, którym w głowie tylko bijatyka pod pretekstem przegranego, albo wygranego meczu. Bilet na mecz powinien być imienny z numerem miejsca i z pisemnym zobowiązaniem naprawienia szkody, bądź pokrycia kosztów. A kamery powinny chodzić na okrągło. Faceci w kominiarkach powinni być usuwani z trybun i mieć roczny zakaz wejścia na stadion.