UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Katowice nie są w Polsce??? Przestań gadać głupoty. Mimo, że uważam iż mecz w Eg się odbył - ale jak coś piszesz to pisz z sęsem
Katowice nie są w Polsce??? Przestań gadać głupoty. Mimo, że uważam iż mecz w Eg się odbył - ale jak coś piszesz to pisz z sęsem