UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Katowice nie są w Polsce??? Przestań gadać głupoty. Mimo, że uważam iż mecz w Eg się odbył - ale jak coś piszesz to pisz z sęsem


Anuluj