UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co to za rozroznienie p. Malicki? Kibice i zwykli kibice? A moze chuligani i kibice powinno byc? Pan sie zastanowi, co pisze, chociaz raz.

OE45

Anuluj