UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co to za rozroznienie p. Malicki? Kibice i zwykli kibice? A moze chuligani i kibice powinno byc? Pan sie zastanowi, co pisze, chociaz raz.
OE45
A co to za rozroznienie p. Malicki? Kibice i zwykli kibice? A moze chuligani i kibice powinno byc? Pan sie zastanowi, co pisze, chociaz raz.
OE45