UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nigdy nie potrzeba było policji do ochrony ludzi wychodzących z koncertów, z opery, z kina. Czy nie jest możliwe w tym kraju wyjście z meczu piłkarskiego bez obstawy policji. Inaczej: czy jest możliwe takie pałowanie po meczu zadymiarzy tak, aby odechciało im się jakiejkolwiek agresji?