UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy nie potrzeba było policji do ochrony ludzi wychodzących z koncertów, z opery, z kina. Czy nie jest możliwe w tym kraju wyjście z meczu piłkarskiego bez obstawy policji. Inaczej: czy jest możliwe takie pałowanie po meczu zadymiarzy tak, aby odechciało im się jakiejkolwiek agresji?