A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O meczu było wiadomo od pół roku. Syf i jeszcze metr mułu nad Olimpia. Idźcie wszyscy na boisko w parku Kajki tam się nadajecie. Patalachy, wstyd
Panie Guminiak nie potrafi Pan zorganizować zwykłego meczu ? To po co Pan jest prezesem do jasnej ciasnej. To hańba zniszczyliscie, święto futbolu w Elblągu. A co z biletami ? Łobuz jedne
A na Krakusa mozna grac bezpiecznie i ogladac piekne widowisko oraz duzo goli i nie ma tych glupich kiboli!!!
Klub ktory walczy o utrzymanie powinien walczyc o kazdy punkt nawet kosztem meczu przy pustych trybunach. Niestety prezes połasił sie o kase z biletów ktorych ceny i tak byly podwyzszone. Totalna amatorszczyzna. Wiedzieli o sytuacji duzo wczesniej a dzien przed meczem odwoluja.
oj prezesie, prezesie. swój kościółek też zamykasz jak ktoś z drugiej wioski do niego lezie? słaby ty, słabych zastępców masz, myśleć to trzeba było jak terminarz rozgrywek poznaliście: 100 lat RP, "lubiący" się kibice, marsze, biegi, bicie piany i kodowców, itp itd. ..
Widzewiacy nie powinni komentować.
Nie było by żadnej awantury, byłby piękny mecz piekny doping, oprawy i pirotechnika poza tym Olimpia nie ma oficjalnej kosy z Widzewem tylko ma ją Legia.
nie było oprawców do zabezpieczenia meczu bo poszli na wymuszone L4 to i mecz odwołali
Poniosło cie
Toż to jest jawna kompromitacja