UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panowie ponad 70% na wrobla i borosa a oni odwołują mecz. Więc po co narzekacię? Widziały gały co brały . Ja tam jutro na marsz może hgw międzi poślady race zapaloną wsadzę. Narada u Wróbla...

Trafny Wybów Witolda