Wybrany wątek opinii

W całej Polsce mecze są tylko w Elblągu problem ? Skandal to jest kur.. skandal. Do budy wszyscy się nadajecie, łącznie z elbląska policja, która nic nie potrafi. Skandal i jeszcze raz skandal
Bulwersant (2018.11.10)
Katowice nie są w Polsce??? Przestań gadać głupoty. Mimo, że uważam iż mecz w Eg się odbył - ale jak coś piszesz to pisz z sęsem
(2018.11.10)
@Bulwersant - Puknij sìę czólko inajpierw pomyśl, a pózniej napisz
(2018.11.11)
Powrót do komentarzy