Wybrany wątek opinii
W całej Polsce mecze są tylko w Elblągu problem ? Skandal to jest kur.. skandal. Do budy wszyscy się nadajecie, łącznie z elbląska policja, która nic nie potrafi. Skandal i jeszcze raz skandal
Do moderacji
Odpowiedz
23
23
Katowice nie są w Polsce??? Przestań gadać głupoty. Mimo, że uważam iż mecz w Eg się odbył - ale jak coś piszesz to pisz z sęsem
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Bulwersant - Puknij sìę czólko inajpierw pomyśl, a pózniej napisz
Do moderacji
Odpowiedz
1
0