UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widac, ze szczebel centralny czyli nawet II liga (strach myslec o I lidze) to za wysokie progi dla tego klubu. Od wynikow, paralitykow na boisku, az po zabezpieczenie meczu. Z czym do ludzi? Nikogo nie dziwi, ze ten klub co roku gra w 3 i 4 lidze i nic sie pewnie przez nastepne kilka lat nie zmieni. Jeszcze niech PZPN przyzna walkowera dla Widzewa to zalatwiliscie kibicom mecz roku niesamowicie. jak zamkneliscie PROSTA to zamknijcie ten blaszany kurnik i bedzie wszyscy siedzili na łuku razem ze spikerem. Zenada.
komar