UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam wrażenie, graniczace z pewnością, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Centra handlowe są zarówno w centrum miasta, jak i na obrzeżach. Poza tym co ma piernik do wiatraka, mowa przecież o budynku mieszkalnym z ewentualną częścią biurowa i ewentualnie na dole kilkoma sklepikami.
GłupichNieSieja