A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ptzegral ten ktory kupil na ostatnim pietrze bo pewnie znowu sie okaze , ze ziemia za miekka i trzeba zrobic nizej :D
gość1.Pojedź po mieście i zobacz jak się rozrosło w ciągu ostatnich 5 lat. Ile nowych domów w samym mieście. Mimo, że tysiące wyjechało. Ilość ludzi to statystyka papierowa, nowe osiedla i domy to konkretny widok, że miasto się powiększa, a więc się rozwija. Twoja gimbaza.
może i ma pietro więcej, ,ale metrami bedzie wyższy, ,liczą się metry, a nie pietra