93
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ptzegral ten ktory kupil na ostatnim pietrze bo pewnie znowu sie okaze , ze ziemia za miekka i trzeba zrobic nizej :D
Obiektywnie (2018.11.12)

info

1  
  0
gość1.Pojedź po mieście i zobacz jak się rozrosło w ciągu ostatnich 5 lat. Ile nowych domów w samym mieście. Mimo, że tysiące wyjechało. Ilość ludzi to statystyka papierowa, nowe osiedla i domy to konkretny widok, że miasto się powiększa, a więc się rozwija. Twoja gimbaza.
(2018.11.13)

info

1  
  0
może i ma pietro więcej, ,ale metrami bedzie wyższy, ,liczą się metry, a nie pietra
jack873 (2020.02.18)