UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież to będzie przede wszystkim budynek mieszkalny, nie żadne centrum handlowe o co ci chodzi? Złote tarasy w Warszawie, galeria Bałtycka w Gdańsku, też są na obrzeżach? Mylisz centrum z hipermarketem kolego.
Do gość a