Wybrany wątek opinii
przegrał życie ten, kto nie kupi sobie mieszkania na 15 piętrze przy ul Nowowiejskiej w Elblągu, taka prawda, tylko w tej lokalizacji można spełnić marzenia życia
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
Tam będzie 13 pięter tylko kolego
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Przegrał ten kto to kupił i będzie czekał bardzo długo na oddanie nieruchomosci . Tak jak z korona tego inwestora
Do moderacji
Odpowiedz
0
1