Wybrany wątek opinii

przegrał życie ten, kto nie kupi sobie mieszkania na 15 piętrze przy ul Nowowiejskiej w Elblągu, taka prawda, tylko w tej lokalizacji można spełnić marzenia życia
biuronieruchomosci (2018.11.09)
Tam będzie 13 pięter tylko kolego
Gosc1 (2018.11.09)
Przegrał ten kto to kupił i będzie czekał bardzo długo na oddanie nieruchomosci . Tak jak z korona tego inwestora
Michal33 (2018.11.12)
Powrót do komentarzy