UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może być prawda, korona idzie jak krew z nosa chodzą plotki że inwestor nie ma kasy. Będzie dużo pozorowanych ruchów jak w przypadku inwestycji siódemka, gdzie postawiono płot i to by było na tyle
Realista1