UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowa tego będzie ciągnąć się jak budowa korony w Elblągu. Ten sam inwestor i ta sama popełnia. Wystarczy krajowy rejestr sprawdzić.
Michal33
Budowa tego będzie ciągnąć się jak budowa korony w Elblągu. Ten sam inwestor i ta sama popełnia. Wystarczy krajowy rejestr sprawdzić.
Michal33