UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budowa tego będzie ciągnąć się jak budowa korony w Elblągu. Ten sam inwestor i ta sama popełnia. Wystarczy krajowy rejestr sprawdzić.

Michal33

Anuluj