Wybrany wątek opinii

Budowa tego będzie ciągnąć się jak budowa korony w Elblągu. Ten sam inwestor i ta sama popełnia. Wystarczy krajowy rejestr sprawdzić.
Michal33 (2018.11.12)
To może być prawda, korona idzie jak krew z nosa chodzą plotki że inwestor nie ma kasy. Będzie dużo pozorowanych ruchów jak w przypadku inwestycji siódemka, gdzie postawiono płot i to by było na tyle
Realista1 (2018.11.12)
Powrót do komentarzy