UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budowa Korony idzie jak krew z nosa, podejrzewam ze z regal parkiem bedzie jeszcze gorzej. Ciekawe czy historia z porto 55 sie nie powtorzy i firma nagle zbankrutuje a ludzie zostana bez kasy i mieszkan. Gratuluje odwagi tym co zdecydowali sie nabyć tam mieszkanie a nawet pozwolenia na budowę nie bylo.

gimbuz

Anuluj