UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowa Korony idzie jak krew z nosa, podejrzewam ze z regal parkiem bedzie jeszcze gorzej. Ciekawe czy historia z porto 55 sie nie powtorzy i firma nagle zbankrutuje a ludzie zostana bez kasy i mieszkan. Gratuluje odwagi tym co zdecydowali sie nabyć tam mieszkanie a nawet pozwolenia na budowę nie bylo.
gimbuz