108
06.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Racje jakiego Pomorza?Jesteśmy jego integralną częścią,czy się to komuś podoba czy nie.Wsadzenie nas na siłę do tego syfu nie przekreśli związków naszego miasta z Pomorzem Nadwiślańskim,a żaden Gdańsk,czy jakiś Struk nie są żadną wyrocznią w tym względzie.Elbląg jest starym miastem Hanzy,olsztynkowo powinno nam buty czyścić.
Prestidigitator (2018.11.06)
Zanim w 1999 roku podzieli Polskę na 16 województw. Olsztyn był biedny, ale gdy powstało woj. warmińsko-mazurskie to dzięki Elblągowi się wzbogacił
csh (2018.11.06)

info

18  
  1
Na złość PiSowi wybrano starego nowego,tym którzy go wybrali pogratulować sieczki zamiast szarych komórek,dla mnie osobiście to paranoja.
Pisior (2018.11.06)
W XIX wieku Elblag byl wiekszym portem niz Gadnsk.Gadnsk odrobil z tego tematu lekcje.Na nic obiecanki pisiorow o przekopie.
mm (2018.11.06)

info

6  
  5
@dx - Może zaanektujemy Królewiec i cieśninę Pilawską tak jak sąsiedzi Krym
(2018.11.06)
Dobre jest 500 + to głosujcie na PO dadzo wam więcej tamci byli tyle lat nic dzieci nie mieli a przekop czy będzie to jest mało istotne będzie kasa to może PO jak Bento wybory to zrobio
Gientek (2018.11.06)
Powiedział ruski projekt Эльблąg :-)
(2018.11.06)
wykopią bursztyn i po temacie cytując mateuszka "Ludzie są tacy głupi, że to działa”.
(2018.11.06)

info

4  
  4
Pisior - skoro Elbląg od zaranie dziejów był portem aż do 1945 i mierzeja nie była przekopana i zniszczona to co takiego się podziało po 1945 że dalej nie jest portem? Czyżby to była wina nie przekopanej i pięknej mierzei. A może był jakiś przekop tylko zarósł po 1945 roku bo był nieużywany? No ale cóż jedne państwa budują sobie sztuczne wyspy to dlaczego my nie możemy mieć przekopu i zniszczonej pięknej natury.
(2018.11.06)
A czyja była cieśnina Pilawska przed 1945 rokiem? To takie piękne retoryczne pytanie
(2018.11.06)