UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobre jest 500 + to głosujcie na PO dadzo wam więcej tamci byli tyle lat nic dzieci nie mieli a przekop czy będzie to jest mało istotne będzie kasa to może PO jak Bento wybory to zrobio

Gientek

Anuluj