UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobre jest 500 + to głosujcie na PO dadzo wam więcej tamci byli tyle lat nic dzieci nie mieli a przekop czy będzie to jest mało istotne będzie kasa to może PO jak Bento wybory to zrobio
Gientek
Dobre jest 500 + to głosujcie na PO dadzo wam więcej tamci byli tyle lat nic dzieci nie mieli a przekop czy będzie to jest mało istotne będzie kasa to może PO jak Bento wybory to zrobio
Gientek