Wybrany wątek opinii
Zdumiewa mnie ta skala zidiocenia. Wiadomo, że przekop jest korzystny dla Elbląga, ale wielu tutaj jest przeciwko, byle na złość PISowi.
Do moderacji
Odpowiedz
37
10
To jest jeden góra 2 gości co troluja pod różnymi nickami. Nienawidzą pisu, że własną matkę by sprzedali.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@inżynier - To jest nas dwóch. Mnie takze zdumiewa skala z idiocenia. Przekop to jedno. Nie wiadomo kiedy by sie zakonczył. Tylko gdzie mamy w okolicy infrastrukture. A wdalszej okolicy?też nic. Na dodatek porobione drogi ekspresowe. Jaki idiota bedzie budował porty w tych niepewnych czasach. Gdzie pieniadze zainwestowane w porty, kawiarnie, statki, stacje paliw zwróciły by sie za dlugie lata. Budujesz stacje a tu jeden statek na miesiac i to mały. Niestety tiry opanowały transport i nic tego nie zmieni bo za duzo kredytów nabrały firmy transportowe na samochody.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Na złość PiSowi wybrano starego nowego,tym którzy go wybrali pogratulować sieczki zamiast szarych komórek,dla mnie osobiście to paranoja.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5