A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widać że rusko szwabski wywiad działa i nasi komfidenci.
Nie karm trolla bo erudycją aż od niego bije
No rece opaduja,zlikwidowac histories w szkolach podstawowych,a wtedy calkowicie opanuje nas
Garbusiarz cyklista
No Pisowskie trolle, zawody o najlepszego Pinokio, dawać i wymyślać!
o cieśninie Pilawskiej słyszałeś?
Ten przeciwnik przekopu to przyszywany z Elblaga my prawdziwi elblazanie jesteśmy za przekopem mierzei jeśli Ci to nie pasuje zmień miasto lub poglądy
GRA !!!
Kopać i nie patrzeć na innych co mają do powiedzenia.
Przekop mierzei nie zniszczy 200 czy nawet 100 lat temu był naturalny przepływ. Człowieku przestudiuj mapy z XVII i XVIII wieku. A to czy chcą czy nie chcą przekopu Elblążanie należy zrobić referendum.
Droga do portu jest nazywa się Radomska. Twój Listonosz.