108
06.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widać że rusko szwabski wywiad działa i nasi komfidenci.
(2018.11.06)

info

7  
  3
Nie karm trolla bo erudycją aż od niego bije
(2018.11.06)

info

3  
  0
No rece opaduja,zlikwidowac histories w szkolach podstawowych,a wtedy calkowicie opanuje nas Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2018.11.06)
No Pisowskie trolle, zawody o najlepszego Pinokio, dawać i wymyślać!
(2018.11.06)

info

1  
  2
o cieśninie Pilawskiej słyszałeś?
(2018.11.06)
Ten przeciwnik przekopu to przyszywany z Elblaga my prawdziwi elblazanie jesteśmy za przekopem mierzei jeśli Ci to nie pasuje zmień miasto lub poglądy
Zgelblag (2018.11.06)
GRA !!!
Embląg (2018.11.06)

info

0  
  1
Kopać i nie patrzeć na innych co mają do powiedzenia.
jop (2018.11.07)

info

6  
  0
Przekop mierzei nie zniszczy 200 czy nawet 100 lat temu był naturalny przepływ. Człowieku przestudiuj mapy z XVII i XVIII wieku. A to czy chcą czy nie chcą przekopu Elblążanie należy zrobić referendum.
(2018.11.07)
Droga do portu jest nazywa się Radomska. Twój Listonosz.
(2018.11.07)