UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Racje jakiego Pomorza?Jesteśmy jego integralną częścią,czy się to komuś podoba czy nie.Wsadzenie nas na siłę do tego syfu nie przekreśli związków naszego miasta z Pomorzem Nadwiślańskim,a żaden Gdańsk,czy jakiś Struk nie są żadną wyrocznią w tym względzie.Elbląg jest starym miastem Hanzy,olsztynkowo powinno nam buty czyścić.

Prestidigitator

Anuluj