UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Racje jakiego Pomorza?Jesteśmy jego integralną częścią,czy się to komuś podoba czy nie.Wsadzenie nas na siłę do tego syfu nie przekreśli związków naszego miasta z Pomorzem Nadwiślańskim,a żaden Gdańsk,czy jakiś Struk nie są żadną wyrocznią w tym względzie.Elbląg jest starym miastem Hanzy,olsztynkowo powinno nam buty czyścić.
Prestidigitator