Wybrany wątek opinii

Tak oczywiście masz rację. Musimy jako Elbląg uznać racje Pomorza. Raz już zresztą uznaliśmy jak Buzek zajumał w 1999 całą Mierzeję. Trudno widocznie tak musi być. Jeszcze bardziej trzeba się podporządkować Olsztynowi, cieszyć się, że chcą nas mieć w tym wspaniałym województwie. Najlepszy prezydent ever Wróblewski plus Wcisła i za 10 lat w Elblągu będzie się żyło super. Luźniej, bo wyjedzie następne 20 tys, ale zostaną sami szczęśliwi. Pięknie się to poukładało :)
zadowolony_jak_nie_wiem_co (2018.11.06)
Skoro tacy thebile jak powyzej głosowali to musi być niedobrze, nie ma wyjścia.
Realista1 (2018.11.06)
Racje jakiego Pomorza?Jesteśmy jego integralną częścią,czy się to komuś podoba czy nie.Wsadzenie nas na siłę do tego syfu nie przekreśli związków naszego miasta z Pomorzem Nadwiślańskim,a żaden Gdańsk,czy jakiś Struk nie są żadną wyrocznią w tym względzie.Elbląg jest starym miastem Hanzy,olsztynkowo powinno nam buty czyścić.
Prestidigitator (2018.11.06)
Powrót do komentarzy