UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Racje jakiego Pomorza?Jesteśmy jego integralną częścią,czy się to komuś podoba czy nie.Wsadzenie nas na siłę do tego syfu nie przekreśli związków naszego miasta z Pomorzem Nadwiślańskim,a żaden Gdańsk,czy jakiś Struk nie są żadną wyrocznią w tym względzie.Elbląg jest starym miastem Hanzy,olsztynkowo powinno nam buty czyścić.

Prestidigitator