Wybrany wątek opinii

Przekopu nie będzie i trzeba się z tym pogodzić, naiwni Ci co na Pisiorów głosują. Piłeczka odbijana jeszcze będzie przez dłuuuugie lata
Wyborca666 (2018.11.06)
Dobre jest 500 + to głosujcie na PO dadzo wam więcej tamci byli tyle lat nic dzieci nie mieli a przekop czy będzie to jest mało istotne będzie kasa to może PO jak Bento wybory to zrobio
Gientek (2018.11.06)
Powrót do komentarzy