Wybrany wątek opinii
Przekopu nie będzie i trzeba się z tym pogodzić, naiwni Ci co na Pisiorów głosują. Piłeczka odbijana jeszcze będzie przez dłuuuugie lata
Do moderacji
Odpowiedz
45
64
Dobre jest 500 + to głosujcie na PO dadzo wam więcej tamci byli tyle lat nic dzieci nie mieli a przekop czy będzie to jest mało istotne będzie kasa to może PO jak Bento wybory to zrobio
Do moderacji
Odpowiedz
1
7