Wybrany wątek opinii

Gdyby Królewiec należał do Polski a nie do Rosji to może by nie trzeba było tego Przekopu robić
dx (2018.11.06)
@dx - Może zaanektujemy Królewiec i cieśninę Pilawską tak jak sąsiedzi Krym
(2018.11.06)
Powrót do komentarzy