Wybrany wątek opinii
Gdyby Królewiec należał do Polski a nie do Rosji to może by nie trzeba było tego Przekopu robić
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@dx - Może zaanektujemy Królewiec i cieśninę Pilawską tak jak sąsiedzi Krym
Do moderacji
Odpowiedz
5
1