Wybrany wątek opinii

Pisior - skoro Elbląg od zaranie dziejów był portem aż do 1945 i mierzeja nie była przekopana i zniszczona to co takiego się podziało po 1945 że dalej nie jest portem? Czyżby to była wina nie przekopanej i pięknej mierzei. A może był jakiś przekop tylko zarósł po 1945 roku bo był nieużywany? No ale cóż jedne państwa budują sobie sztuczne wyspy to dlaczego my nie możemy mieć przekopu i zniszczonej pięknej natury.
(2018.11.06)
A czyja była cieśnina Pilawska przed 1945 rokiem? To takie piękne retoryczne pytanie
(2018.11.06)
No rece opaduja,zlikwidowac histories w szkolach podstawowych,a wtedy calkowicie opanuje nas Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2018.11.06)
o cieśninie Pilawskiej słyszałeś?
(2018.11.06)
To wasz DONEK jest pinokiem peowskie TROLLE.
(2018.11.07)
Powrót do komentarzy