Wybrany wątek opinii
Pisior - skoro Elbląg od zaranie dziejów był portem aż do 1945 i mierzeja nie była przekopana i zniszczona to co takiego się podziało po 1945 że dalej nie jest portem? Czyżby to była wina nie przekopanej i pięknej mierzei. A może był jakiś przekop tylko zarósł po 1945 roku bo był nieużywany? No ale cóż jedne państwa budują sobie sztuczne wyspy to dlaczego my nie możemy mieć przekopu i zniszczonej pięknej natury.
Do moderacji
Odpowiedz
3
11
A czyja była cieśnina Pilawska przed 1945 rokiem? To takie piękne retoryczne pytanie
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
No rece opaduja,zlikwidowac histories w szkolach podstawowych,a wtedy calkowicie opanuje nas
Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
o cieśninie Pilawskiej słyszałeś?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
To wasz DONEK jest pinokiem peowskie TROLLE.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3