UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na złość PiSowi wybrano starego nowego,tym którzy go wybrali pogratulować sieczki zamiast szarych komórek,dla mnie osobiście to paranoja.

Pisior

Anuluj