UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na złość PiSowi wybrano starego nowego,tym którzy go wybrali pogratulować sieczki zamiast szarych komórek,dla mnie osobiście to paranoja.
Pisior
Na złość PiSowi wybrano starego nowego,tym którzy go wybrali pogratulować sieczki zamiast szarych komórek,dla mnie osobiście to paranoja.
Pisior