UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisior - skoro Elbląg od zaranie dziejów był portem aż do 1945 i mierzeja nie była przekopana i zniszczona to co takiego się podziało po 1945 że dalej nie jest portem? Czyżby to była wina nie przekopanej i pięknej mierzei. A może był jakiś przekop tylko zarósł po 1945 roku bo był nieużywany? No ale cóż jedne państwa budują sobie sztuczne wyspy to dlaczego my nie możemy mieć przekopu i zniszczonej pięknej natury.