108
06.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak nienawidzisz pisu, że nie tylko Elbląg ale i własną matkę byś sprzedał.?
Gosc1 (2018.11.06)
@Gosc1 - No tak przekop, którego nie ma jest już teraz wielką atrakcją. Sam byłem oglądać pomnik - łopatę, chciałem teraz pojechać do ostatniego słupka, ale zajumali. A taki ładny był, amerykancki.
(2018.11.06)
@Gosc1 - Pis jest dla mnie obojętny, ale prostacy u władzy już nie.
wybor-ca (2018.11.06)
Znając realia to te pieniądze mogły by zasilić pensje prezydenta i jego 3 vice prezydentów, lub inne bankiety na cześć gospodarza, szary lud na tym dużo nie zyska.
Johny deer (2018.11.06)
Ja, rodowity Elblążanin domagam się natychmiastowego zaprzestania zamieniania miasta w wiochę. Jak to możliwe, że żaden z kandydatów na Prezydenta nie myśli o młodych ludziach aby zatrzymać ich w mieście. Gdzie nowe miejsca pracy? Gdyby nie GE, Browar ( może jeszcze Wójcik i DRE), Elbląg przestałby istnieć. Dużo satelitarnych, małych firm prywaciarskich dzięki nim funkcjonuje. I co? Gdzie ten Park Technologiczny na Modrzewinie? PROKMUS i MetalExpert? Funkcjonują dzięki GE oferując psie pieniądze dla pracowników. Brakuje tylko „Parku Seniorów” i coś dla „dresblągów”. Tak naszą młodzież nazywają Olsztyniacy. Gdzie obiecana Obwodnica Północna? Saperów, Bema i Łęczycka przez to zakorkowana. Straż Pożarna którą proponują budować w tym miejscu będzie musiała latać helikopterami do pożaru. Przekop Mierzei Wiślanej dałby szansę dla transportu ciężkich elementów produkowanych w GE czy Prokmusie do portu. Po co pchać to na nową „siódemkę”? Mogłyby powstać nowe zakłady produkujące ciężkie elementy, port przeładukowy itp. Za tym idą miejsca pracy dla młodych i szansa rozkwitu miasta. Nie, polityka jest ważniejsza. Trykajcie się dalej. Pamiętajcie, polityka odbiera rozum i honor.
pelikan (2018.11.06)
@pelikan - Trafna uwaga. Jeśli się nic nie zmieni to faktycznie Elbląg chyli się.
(2018.11.06)
No elblążanie, nie pi...ć tylko do roboty, nabrzeży nie ma, urządzeń przeładunkowych, bocznic, dróg do tego portu nie ma same się nie zrobią.
cit (2018.11.06)
@inżynier - To jest nas dwóch. Mnie takze zdumiewa skala z idiocenia. Przekop to jedno. Nie wiadomo kiedy by sie zakonczył. Tylko gdzie mamy w okolicy infrastrukture. A wdalszej okolicy?też nic. Na dodatek porobione drogi ekspresowe. Jaki idiota bedzie budował porty w tych niepewnych czasach. Gdzie pieniadze zainwestowane w porty, kawiarnie, statki, stacje paliw zwróciły by sie za dlugie lata. Budujesz stacje a tu jeden statek na miesiac i to mały. Niestety tiry opanowały transport i nic tego nie zmieni bo za duzo kredytów nabrały firmy transportowe na samochody.
marecki22 (2018.11.06)
Gdyby Królewiec należał do Polski a nie do Rosji to może by nie trzeba było tego Przekopu robić
dx (2018.11.06)
Nie przepadam za obecną władzą ale chcę żeby przekopali. Pohalsuje sobie na zatoce z przyjemnością nie dygając na silniku Szkarpawą i Wisłą cały dzień. Nawet nie macie pojęcia ilu warszawiaków się kręci wokół wiosek i miasteczek nad zalewem wietrząc interes o ile przekopią. Niewątpliwie turystyka wodna na tym zyska pomijając aspekty ciężkiego transportu. Utrzymanie toru wodnego kosztuje jaki i ochrona środowiska ale warto pod każdym względem. Stać nas na 500 to i stać na inwestycję w kanał. To nie jest lotnisko w Radomiu
(2018.11.06)

info

11  
  3