A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Twoja ??????
Nie bredż idioto dyrdymalow, idź poogladaj TVN, niech ci trochę popiera mózg Europejczyku z mentalnością wschodnią.
Widać nic w Elblągu się nie zmienia. Elbląg tumanami stoi. Wstyd, totalne buractwo
A tu będą tylko stołki za poparcie ????????????????
To są wybory samorządowe, jakie tu ma znaczenie czy pis, czy po. Tu się liczy dobro Elbląga, niestety jesteśmy w czarnej Doopie.
Żebyś wiedział leśny dziadu, że macie problem ????????????????????
Przeciez tu nie chodzi o Wrobla to tylko pogoniono PIS, a ten pośpi w gabinecie przez 5 lat otoczony karłami z wielkim ego, wtednymi babochlopami i umoczonymi w syfy elblaskie, przegrane miasto, i czas na świat do Trojmiasta a ten niech rzadzi sypialnią
Ci który pisali że opuszczają Elbląg jeśli Wróblewski wygra, życzę szerokiej drogi. Trzymajcie obietnice! Może być ich góra 10676 osób.
Z czego się tu cieszyć, do wyborów w II turze w Elblągu poszło tylko 43% uprawnionych do głosowania, jeden z najgorszych wyników w Polsce. Wstyd i tyle.
A teraz dyrektorzy pokaza swoją prawdziwą twarz jak zrobili wyborcow w konia i do koryta ze swoim wysokim morale