329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Twoja ??????
(2018.11.05)
Nie bredż idioto dyrdymalow, idź poogladaj TVN, niech ci trochę popiera mózg Europejczyku z mentalnością wschodnią.
(2018.11.05)
Widać nic w Elblągu się nie zmienia. Elbląg tumanami stoi. Wstyd, totalne buractwo
(2018.11.05)

info

8  
  9
A tu będą tylko stołki za poparcie ????????????????
(2018.11.05)
To są wybory samorządowe, jakie tu ma znaczenie czy pis, czy po. Tu się liczy dobro Elbląga, niestety jesteśmy w czarnej Doopie.
Gosc1 (2018.11.05)
Żebyś wiedział leśny dziadu, że macie problem ????????????????????
(2018.11.05)
Przeciez tu nie chodzi o Wrobla to tylko pogoniono PIS, a ten pośpi w gabinecie przez 5 lat otoczony karłami z wielkim ego, wtednymi babochlopami i umoczonymi w syfy elblaskie, przegrane miasto, i czas na świat do Trojmiasta a ten niech rzadzi sypialnią
(2018.11.05)

info

10  
  0
Ci który pisali że opuszczają Elbląg jeśli Wróblewski wygra, życzę szerokiej drogi. Trzymajcie obietnice! Może być ich góra 10676 osób.
rrrrrr (2018.11.05)

info

8  
  2
Z czego się tu cieszyć, do wyborów w II turze w Elblągu poszło tylko 43% uprawnionych do głosowania, jeden z najgorszych wyników w Polsce. Wstyd i tyle.
SaryPolak (2018.11.05)
A teraz dyrektorzy pokaza swoją prawdziwą twarz jak zrobili wyborcow w konia i do koryta ze swoim wysokim morale
(2018.11.05)

info

2  
  2