UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przeciez tu nie chodzi o Wrobla to tylko pogoniono PIS, a ten pośpi w gabinecie przez 5 lat otoczony karłami z wielkim ego, wtednymi babochlopami i umoczonymi w syfy elblaskie, przegrane miasto, i czas na świat do Trojmiasta a ten niech rzadzi sypialnią