Wybrany wątek opinii
Z czego się tu cieszyć, do wyborów w II turze w Elblągu poszło tylko 43% uprawnionych do głosowania, jeden z najgorszych wyników w Polsce. Wstyd i tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@SaryPolak - Gdyby poszło więcej ludzi, Wilk pogrążył by się jeszcze bardziej. (cały wierny elektorat pis na pewno był).
Do moderacji
Odpowiedz
6
1