329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I co cieszycie się peowskie trolle? Zdrajcy ludzkiego rodzaju. Wam demokracja!? Won obrzydliwe dziady. Wku.........ny na maksa.
(2018.11.05)
Idę z tobą, nie chce tu mieszkać.
(2018.11.05)
idź walić głową w mur. Wkurzyliście ludzi i macie zapłatę, nic więcej.
(2018.11.05)
Tragedia-gratuluję Panu tego wianuszka nauczycielek-dyrektorek, te dopiero pomogą i doradzą, za 5 lat będzie sromotna klęska, jak Słonina w 2010 roku. Proszę pamiętać, że ludzie wiele oczekują, a ich niezadowolenie będzie straszne. Jakoś źle to widzę.
(2018.11.05)

info

9  
  6
@SaryPolak - Gdyby poszło więcej ludzi, Wilk pogrążył by się jeszcze bardziej. (cały wierny elektorat pis na pewno był).
(2018.11.05)
Takimi rzeczami zajmuje się sekretarz KC PZPR, w sprawach skarg i wniosków. Proszę sprawdzić godziny przyjęć na stronach UM.
(2018.11.05)
Panie Wilk, ten wynik to w dużej mierze zasługa Waszych trolli, Nikt tak skutecznie do PISu nie zniechęca jak oni! Proponuję przemyśleć i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Oni tylko czynią szkodę PISowi, taka prawda.
(2018.11.05)

info

8  
  2
Przykład wpisu pisowskiego trolla: "I co cieszycie się peowskie trolle? Zdrajcy ludzkiego rodzaju. Wam demokracja!? Won obrzydliwe dziady. Wku. .. .. ny na maksa. " - obrzydliwe.
(2018.11.05)

info

8  
  0
Zdjęcie nr 20 więcej niż wymowne, kto to jest?
wicia (2018.11.05)

info

1  
  0
@Wykształcona - No cóż widać wykształcenie nie idzie w parze z rozumem.
(2018.11.05)