A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I co cieszycie się peowskie trolle? Zdrajcy ludzkiego rodzaju. Wam demokracja!? Won obrzydliwe dziady.
Wku.........ny na maksa.
Idę z tobą, nie chce tu mieszkać.
idź walić głową w mur. Wkurzyliście ludzi i macie zapłatę, nic więcej.
Tragedia-gratuluję Panu tego wianuszka nauczycielek-dyrektorek, te dopiero pomogą i doradzą, za 5 lat będzie sromotna klęska, jak Słonina w 2010 roku. Proszę pamiętać, że ludzie wiele oczekują, a ich niezadowolenie będzie straszne. Jakoś źle to widzę.
@SaryPolak - Gdyby poszło więcej ludzi, Wilk pogrążył by się jeszcze bardziej. (cały wierny elektorat pis na pewno był).
Takimi rzeczami zajmuje się sekretarz KC PZPR, w sprawach skarg i wniosków. Proszę sprawdzić godziny przyjęć na stronach UM.
Panie Wilk, ten wynik to w dużej mierze zasługa Waszych trolli, Nikt tak skutecznie do PISu nie zniechęca jak oni! Proponuję przemyśleć i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Oni tylko czynią szkodę PISowi, taka prawda.
Przykład wpisu pisowskiego trolla: "I co cieszycie się peowskie trolle? Zdrajcy ludzkiego rodzaju. Wam demokracja!? Won obrzydliwe dziady. Wku. .. .. ny na maksa. " - obrzydliwe.
Zdjęcie nr 20 więcej niż wymowne, kto to jest?
@Wykształcona - No cóż widać wykształcenie nie idzie w parze z rozumem.