UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są wybory samorządowe, jakie tu ma znaczenie czy pis, czy po. Tu się liczy dobro Elbląga, niestety jesteśmy w czarnej Doopie.

Gosc1

Anuluj