UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z czego się tu cieszyć, do wyborów w II turze w Elblągu poszło tylko 43% uprawnionych do głosowania, jeden z najgorszych wyników w Polsce. Wstyd i tyle.
SaryPolak
Z czego się tu cieszyć, do wyborów w II turze w Elblągu poszło tylko 43% uprawnionych do głosowania, jeden z najgorszych wyników w Polsce. Wstyd i tyle.
SaryPolak