UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z czego się tu cieszyć, do wyborów w II turze w Elblągu poszło tylko 43% uprawnionych do głosowania, jeden z najgorszych wyników w Polsce. Wstyd i tyle.

SaryPolak

Anuluj