UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci który pisali że opuszczają Elbląg jeśli Wróblewski wygra, życzę szerokiej drogi. Trzymajcie obietnice! Może być ich góra 10676 osób.

rrrrrr

Anuluj