UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci który pisali że opuszczają Elbląg jeśli Wróblewski wygra, życzę szerokiej drogi. Trzymajcie obietnice! Może być ich góra 10676 osób.
rrrrrr
Ci który pisali że opuszczają Elbląg jeśli Wróblewski wygra, życzę szerokiej drogi. Trzymajcie obietnice! Może być ich góra 10676 osób.
rrrrrr