A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Taki stosunek głosów mówi przegranemu jedno słowo - wynocha
Poczekamy, zobaczymy jak Prezydent Wróblewski odmieni Elbląg "na lepsze". Hmmm... przez poprzednią kadencję powstał wiadukt i........??
jakos PISdzielce nic nie zrobily przez 5 lat rzadzenia (2006-2008 i 2016-2018). .. Mają 100% wladzy w sejmie bez koniecnzosci dobierania koalicjanta, maja wlasnego prezydenta, zagarneli sady, TK, i wszystkie media i urzedy. .. i majac 5 dlugich lat nawet 1 lopaty piep. .. mierzei nie ruszyli. Albo wiec klamali albo sa skrajnie nieudolni. .. narod mowi wiec STOP swoj czas juz mieli
Szampan, impreza - konowały zostają przy korycie.
BRAWO Elblążanie!
ps. swoją drogą nie było żadnego konkretnego kandydata.
Brawo elblążanie! Nie oddaliście miasta całkiem w ręce PiSu! Brawo!!!
Przekop stop?
@J71 - a był start?
Chłopie, dałeś w sam punkt! Brawo Wróbel!!! Pisowi- stanowcze NIE!!!
Panie Wróblewski - to były wybory, głównie przeciw uzurpatorstwu PIS. Pan Wygrał, teraz na panu ciąży ogromna odpowiedzialność. Musi Pan wyborcom pokazać, że to był dobry wybór!
Wilk przegrał. .. .. dla mnie to nawet lepiej. .. .. niby jesień a słońce świeci. Tylko rozliczyć jeszcze pana Wilka i całą tą klikę co grabią nasze miasto i do celi lub zabrać wszystko i zostawić z gołą d..