329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Taki stosunek głosów mówi przegranemu jedno słowo - wynocha
(2018.11.05)

info

9  
  0
Poczekamy, zobaczymy jak Prezydent Wróblewski odmieni Elbląg "na lepsze". Hmmm... przez poprzednią kadencję powstał wiadukt i........??
Mieszkanka (2018.11.05)

info

5  
  3
jakos PISdzielce nic nie zrobily przez 5 lat rzadzenia (2006-2008 i 2016-2018). .. Mają 100% wladzy w sejmie bez koniecnzosci dobierania koalicjanta, maja wlasnego prezydenta, zagarneli sady, TK, i wszystkie media i urzedy. .. i majac 5 dlugich lat nawet 1 lopaty piep. .. mierzei nie ruszyli. Albo wiec klamali albo sa skrajnie nieudolni. .. narod mowi wiec STOP swoj czas juz mieli
Radoslaw (2018.11.05)
Szampan, impreza - konowały zostają przy korycie. BRAWO Elblążanie! ps. swoją drogą nie było żadnego konkretnego kandydata.
marian_kiełbasa (2018.11.05)

info

3  
  5
Brawo elblążanie! Nie oddaliście miasta całkiem w ręce PiSu! Brawo!!!
jemibekam (2018.11.05)

info

11  
  4
Przekop stop?
J71 (2018.11.05)
@J71 - a był start?
(2018.11.05)
Chłopie, dałeś w sam punkt! Brawo Wróbel!!! Pisowi- stanowcze NIE!!!
ePISkopat (2018.11.05)
Panie Wróblewski - to były wybory, głównie przeciw uzurpatorstwu PIS. Pan Wygrał, teraz na panu ciąży ogromna odpowiedzialność. Musi Pan wyborcom pokazać, że to był dobry wybór!
wybor-ca (2018.11.05)

info

9  
  2
Wilk przegrał. .. .. dla mnie to nawet lepiej. .. .. niby jesień a słońce świeci. Tylko rozliczyć jeszcze pana Wilka i całą tą klikę co grabią nasze miasto i do celi lub zabrać wszystko i zostawić z gołą d..
Power (2018.11.05)

info

2  
  3