Wybrany wątek opinii
Niech Wielki Wit jedzie teraz do Stolicy załatwi kase na port,obwodnice itd. Panie i Panowie w wyborach samorządowych dla nas chodzi o oszukanie i wyciągnięcie jak najwięcej chajsu z warszawy. Moze witem jest lepszym przywódcą od jurka ale to jurek zapewniał chajs i inwestycje a tak dalej bedziemy zadupiem inwestycyjnym. Kto był na podkarpaciu i lubelszczyźnie ten wie co tam się dzieje z inwestycjami a jest to odwdzięczenie się za poparcie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
A tu będą tylko stołki za poparcie ????????????????
Do moderacji
Odpowiedz
1
0