UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeciez tu nie chodzi o Wrobla to tylko pogoniono PIS, a ten pośpi w gabinecie przez 5 lat otoczony karłami z wielkim ego, wtednymi babochlopami i umoczonymi w syfy elblaskie, przegrane miasto, i czas na świat do Trojmiasta a ten niech rzadzi sypialnią


Anuluj