Wybrany wątek opinii

@Gosc36,tylko że to pis kupił już 25 mln węgla od putina, to pis sprowadza powoli Polskę w ramiona Rosji, to macierewicz i kaczyński są szpiegami putina. pis to jedno wielkie lewackie ścier**.
lol (2018.11.04)
Nie bredż idioto dyrdymalow, idź poogladaj TVN, niech ci trochę popiera mózg Europejczyku z mentalnością wschodnią.
(2018.11.05)
Ujawnij się i powiedz to wprost,ubecka cioto.
Pisior (2018.11.05)
@Pisior - "Ujawnij się i powiedz to wprost, ubecka cioto. " to jest mowa zdruzgotanego trolla z PiS. obiecanej posadki nie będzie?
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy