A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba vice versa, bo to Putin również jak ty jest przeciwnikiem przekopu.
@Mierzejak - Tak do następnych wyborów, ten kanał, to jest bzdura i głupota, najgorsze jest to, że zdewastują tam przyrodę i nic z tego nie będzie, dziwię się, że burmistrz Krynicy Morskiej nie wzywa na pomoc Zielonych, przecież to obszar Natura 2000
(nie)Mądry Wybór, przeczytaj to co napisałeś, teraz wiesz dlaczego Pan Wilk przegrał. .. ..
@Gosc1 - Dobrej Nocy.
Elektorwyklęty - miejsce dla takich jak ty odpowiednie, tylko kto będzie tam na ciebie pracował ?
rozwój miasta gdzie wyjedzie kolejne 30 tys młodych a reszta do roboty za 2200 zl Szczyt sukcesu
Jedan i drugi jest do niczego stare pierdoły dbające o swoje bebzuny . Szkoda tylko że zawsze przegrywa miasto .
I jeszcze jedna sprawa-- grabarzu elblaskiego spartu nie zapomnimy ci tego pieknego kameralmego stadionu ktory mial sluzuc lekkoatletom, szkole o profilu sportowy., pilkarzom a tak ze miastu, koncerty , dozynki, treningi i wiele innych imprez sportowo- kulturalnych .Przymomne ze na projekt i dokumentacje wydano 2 mln zl, kto zwroci za poniesione juz koszty , latwo panie Wilk szastac nie swoimi pieniedzmi- chcialbym aby elblazanie upomnieli sie o ta forse od winowajcy, moze dopiero przestalby sie tak pchac do wladzy!!
Gratuluję wygranej Panu Wroblewskiemu.
Miejmy nadzieję ze ktoś wreszcie zainteresuje się tym co się w tej chwili wyprawia w Sądzie Okręgowym w Elblągu, odkąd jego prezesem został namiestnik Ziobrowski. !!!!
Pewnie ze nie chcą,w elblagu zawsze dominowal czerwony kolor.POpaprana wiocha zalana komunistycznymi ukladakami.