A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O ile nie pałowałes i nie byłeś tw, to może i złym człowiekiem nie jesteś. W każdym razie jak w przyrodzie i w mieście, aby to był zdrowy układ musi być równowaga. W Elblągu jej nie ma, bowiem młodzi wyjechali, nie ma tu klasy sredniej, no może poza wyjątkami.
A ty w ogóle jesteś z Elbląga?
Czemu nie nazwiesz rzeczy po imieniu. PIS zlikwidowal nielegalny handel paliwem, a przemytnicy mu za to podziękowali.
@Gosc1 - To co dzisiaj nie ma TW i nie ma tych co leją ludzi za byle co? Jak się ma władze to i dba się o środki utrzymania tej władzy. .. .. Problemem jest to iż w trakcie zmian geopolitycznych elity władzy zmieniły patrona. Ze wschodniej ameryki na izraelsko-amerykańską. .. .Patrz deklaracje Kaczyńskiego Lecza w Telawiwie oraz deklaracje Jarosława. .. .Fort Trump Nas nie ochroni, a jest solą w oku Rosjan. Niestety, ,prawda, ,o Polakach jest taka jak pisła Jan Kochanowski. .. jakoś nic przez wieki się nie zmieniło. Pisze ten przydługi tekst z uwagi na resztki szacunku dla Ciebie gosciu1.. ..
Na czekanie już nie ma czasu. W Elblągu potrzebna jest rewolucja, której boją się leśne dziadki. Jakie mniejsze zło, skoro Wróblewski rządzi już tyle lat, a odpowiadał za inwestycje już za słoniny. To nie jest mniejsze zło tylko kontynuacja tego co było, czyli polityki ospalego misia i ciepłej wody w kranie.
I co z tych wyborów?
Kazdy obiecuję a gowno robia
Czyli trafiony zatopiony jesteś.
@Gosc1 - a ty z Kremla stukasz?
A na te małe dzieci pewnie bierzesz 500plus od pisowskiego rządu, który te w sumie nasze pieniądze zabrał mafiom vatowskim?
@Gosc1 - Życie to gra w komputerze. .. a wnioski typowe dla myślenia pisowskiego. .. .. To już było. .. , ,Kto nie z Mieciem tego zmieciem, ,.
Tyle iż to było za Moczara, a teraz jest za Jarka. .. .